Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

27-07-2012 14. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa wdraża Internetowy System Antyplagiatowy Plagiat.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu jest 14. Państwową Wyższa Szkołą Zawodową, która będzie korzystać z Internetowego Systemu Antyplagiatowego Plagiat.pl w wybrany przez siebie sposób. Uczelnie będzie sprawdzała wszystkie prace dyplomowe studentów, którzy będą je samodzielnie wprowadzali do systemu antyplagiatowego poprzez innowacyjny Akademicki System Archiwizacji Prac (ASAP).

ASAP to nowoczesne, elektroniczne archiwum prac dyplomowych zintegrowane z Internetowym Systemem Antyplagiatowym Plagiat.pl oraz system obsługi studiów/studentów (ProAkademia). Wdrożenie ASAP usprawni zarządzanie procesem dyplomowania studentów. Studenci samodzielnie wprowadzają prace do systemu, co pozwala zredukować zarówno czasochłonność całego procesu jak i obciążenie pracą pracowników administracyjnych. ASAP to integracja systemów działających w ramach uczelni, zapewniająca automatyczną wymianę danych pomiędzy nimi. ASAP to również łatwa komunikacja

Ponadto Uczelnia będzie poddana audytowi procedury andyplagiatowej w celu otrzymania Certyfikatu "Uczelnia walcząca z plagiatami".

SprawdĽ nas!
reklama
OXIGO | creativEducation
russian romania german english polski russian romania german english polski wiecej