Jesteś tutaj: Strona główna » MEDIA

MEDIASzanowni Państwo,

Ideą powstania Systemu Plagiat.pl jest zapobieganie nieuczciwej działalności uczniów, studentów i pracowników naukowych, która prowadzi do obniżenia jakości kształcenia oraz powstania atmosfery obojętności wobec faktu plagiatowania prac. Jednym z elementów działania serwisu Plagiat.pl jest prowadzenie akcji edukacyjnej
i informacyjnej. Dlatego utrzymujemy aktywny kontakt z uczelniami, środowiskami opiniotwórczymi oraz mediami. Chcemy promować uczciwe postępowanie w tej dziedzinie, gdyż wierzymy, że doskonałe wykształcenie i uczciwość są wartościami ogólnoludzkimi, a dla naszego społeczeństwa bardzo istotnymi.

Pierwszą część działu (Plagiat.pl - skuteczne narzędzie do wykrywania zapożyczeń) poświęcamy możliwościom i zasadom działania Systemu Plagiat.pl. System ten pomaga weryfikować prace studentów pod kątem zapożyczeń - jest potrzebny każdej placówce prowadzącej kształcenie.

Druga część (Informacje prasowe) dotyczy wydarzeń związanych z Plagiat.pl (aktualnych i archiwalnych).

W trzeciej części (Publikacje w mediach) będziemy zamieszczać m.in. krótkie streszczenia artykułów, wycinki prasowe, pliki dźwiękowe, filmy – opublikowane informacje, które dotyczą Plagiat.pl i zjawiska plagiatowania (MEDIA O PLAGIAT.PL, POLSKIE MEDIA O PLAGIATOWANIU) oraz plagiatowania opisywanego przez media obcojęzyczne (ZAGRANICZNE MEDIA O PLAGIATOWANIU).

Informujemy Państwa, że dział MEDIA składa się z informacji i not, które możecie Państwo wykorzystywać w swoich publikacjach na zasadach zgodnych z licencjami Creative Commons. Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani ideą Creative Commons oraz interpretacją zapisów prawa autorskiego proponowaną przez tę organizację, proponujemy zapoznać się z zawartością strony internetowej www.creativecommons.pl.Plagiat.pl - skuteczne narzędzie do wykrywania zapożyczeń

Informacje prasowe

Publikacje w mediach
  • MEDIA O PLAGIAT.PL
  • POLSKIE MEDIA O PLAGIATOWANIU
  • ZAGRANICZNE MEDIA O PLAGIATOWANIU
SprawdĽ nas!
reklama
OXIGO | creativEducation
russian romania german english polski russian romania german english polski wiecej